Logo

BAHÇE AYDINLATMALARI İLE YAZ AKŞAMLARINIZ KEYİFLENİYOR

Bu yaz çok aydınlık geçecek çokkk!

tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim5tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim10tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim7

Küçük aydınlatma efektleri ile bahçenize ve evinize güzel bir hava katabilirsiniz. Genellikle bitkiler ön plana çıkartılarak gece karanlığında yeşilden mahrum kalmanız engelleniyor. Bahçe aydınlatmaları doğru planlandığında inanılmaz bir ışık ziyafeti sunmakta ve bahçeyi çok farklı bir görünüme büründürmektedir.

tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim2 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim3tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim1

Tasarruflu lambalar, led şeritler ve güneş enerjisi ile çalışan led lambalar bahçenizin ayrılmaz parçası olacaktır. Bunların dışında fosforlu boya ile kaplanmış taşlar ve objeler yol aydınlatmaları için tercih edilebilir.

tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim4 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim8 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim16

Bahçelerde kullanılacak olan aydınlatma ürünlerinin, bahçede yalnızca akşam görünmeyeceği unutulmamalıdır. Gündüzleri de bahçede şık duran, evin yapısı ve mobilyalarla uyumlu ürünler tercih edilmelidir.

tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim12 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim14 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim17

Tercih edilen lamba renklerinin gün ışığına yakın olmasına dikkat edilmelidir. Gün ışığı rengi insan gözü için en rahat renktir. Aydınlatma ürünleri doğrudan göze ışık verecek şekilde konumlandırılmamalıdır. Bu, gözleri rahatsız edeceği gibi, bahçede rahatça vakit geçirmeyi engelleyecektir.

tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim9 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim11 tarz_aydinlatma_bahce_aydinlatma_resim15

Sizde yaz akşamlarınızda bahçenizde rahatlığı ve huzuru bulmak istiyorsanız Tarz Aydınlatma’da ki bahçe aydınlatmalarımıza gözatın. Günün yorgunluğunu attığınız bahçenizde Tarz’ı yakalamak elinizde…..

 

Farkımız TARZ’ımız……..