Logo

AYDINLATMA MODASINDA YENİLİKÇİ TASARIMLAR

Işığın kapalı mekanda doğru kullanımı çok önemli. Bir o kadar önemli olan da ışığı yaşam alanlarına sunan aydınlatma armatürlerinin dekorasyona sağladığı katkı. İç mekanlarda belki de göze en çok çarpan ürünlerden biri olan aydınlatma armatürleri, uyumun, dengenin ve zarif bir sunumun anahtarları arasında yer alıyor.

tarz_aydinlatma_delightfull_coltrane_sarkit_resim2tarz_aydinlatma_delightfull_ike_sarkit_resim2

 

2007 yılından beri eşsiz el yapımı lambalar üreten Portekizli marka Delightfull,
yenilikçiliğinin yanı sıra ruhu olan aydınlatmalar yaratarak tasarım dünyasında büyük ilgi görüyor. Her biri el yapımı olan lambalar, istendiği takdirde bir eşi daha bulunmayan, kişiye özel tasarımlarla üretiliyor.

tarz_aydinlatma_delightfull_matheny_sarkit_resim7tarz_aydinlatma_delightfull_matheny_sarkit_resim6

Aydınlatmanın ötesinde dekorasyonunuzu da zenginleştiren Delightfull Tasarımlar, birbirinden harika ve ilham verici. Parlak siyah ve altın kaplama tonlar alışılmışın dışında bir etki verdiğinden, konuklarınızı şaşırtmak için modern bir oturma odasına veya modern bir lobiye koymak için ideal.

 

tarz_aydinlatma_delightfull_duke_sarkit_resim1tarz_aydinlatma_delightfull_charles_sarkit_resim3

 

Delightfull tasarımları ışıl ışıl, gösterişli ama sade, şık ve çekici. Sarkıt lambalar özellikle yemek masalarının üstünde harikalar yaratıyor. Doğru bir dekorasyon stratejisi olarak yemek masasınızın üzerinde ışıltılı bir sarkıt lamba kullanabilmeniz için ağır dekorasyonlar yaratmanıza da gerek yok.

tarz_aydinlatma_delightfull_brubeck_sarkit_resim3tarz_aydinlatma_delightfull_madeleine_sarkit_resim2

Tasarımlarının ortak özelliğini tek kelimeyle çok yönlülük olarak tanımlanan Delightfull’un koleksiyonları klasikten şehirliye, minimalden lükse kadar herhangi bir konsepte uyum sağlayabiliyor.

tarz_aydinlatma_delightfull_evans_floor_lamp_ankara_delightfull_lambader_ankara_resim3tarz_aydinlatma_delightfull_hanna_sarkit_resim3tarz_aydinlatma_delightfull_galliano_sarkit_resim5

Delightfull tasarım ofisinin, ilhamını çoğunlukla yetenekli müzisyenlerden almış olduğu, son derece zarif ve şık ürünlerden oluşan koleksiyonundan ‘Botti’ lambanın yapısı, trompet formundaki parçalardan oluşturulan bir kompozisyon ile meydana getirilmiş ve gerçek trompetler gibi altın kaplama ile kaplanmıştır. Botti lamba, aynen ismini aldığı caz sanatçısı Chris Botti gibi, bulunduğu ortamda şık ve etkileyici bir hava yaratıyor.

tarz_aydinlatma_delightfull_botti_sarkit_resim5tarz_aydinlatma_delightfull_botti_sarkit_resim3tarz_aydinlatma_delightfull_botti_floor_lamp_lambader_ankara_resim3

Ankara’da proje merkezi bulunan Tarz Aydınlatma şimdi sizleri bu eşsiz ve şık tasarımlar ile buluşturuyor. Sizde bulunduğunuz mekana gösterişli bir hava katmak istiyorsanız, Tarz Aydınlatma ile Delightfull ürünlerine sahip olmalısınız.

Unutmayın Farkımız TARZ’ımız……….