Logo

ANKARA TARZ AYDINLATMA İLE DEKORASYONDA HALAT SARKIT MODASI

tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim5

Ankara Tarz Aydınlatma, konsept ve özel tasarım ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan aydınlatmalarda, ipler ve halatlar kullanarak sezonun modasına farklı bir bakış açısı getirdi.

Halat aydınlatmaları birçok cafe ve publarda görmüşsünüzdür, dekorasyon için ve ilgi çekmek için sık sık kullanılır.

tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim7 tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim8 tarz_aydinlatma_halat_sarkit_resim3

Halatların doğal görünümleri ile aydınlatmada ortamınıza sıcak ve samimi bir hava katan Tarz Aydınlatma, halat aydınlatmayı evlerinize ve günlük yaşam alanlarınıza da getirdi.

tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim3 tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim4 tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim6

Tarz aydınlatma, tasarımları istekleriniz doğrultusunda değiştirebiliyor, kendi düşüncelerini katarak daha farklı ve en iyi tasarımları size sunuyor. Halat aydınlatma ürünlerimizi, dekoratif amaçlı kullanmanız için ister kısa ister uzun tutularak uygulayabileceğimiz gibi, isterseniz tekli, isterseniz grup halinde,isterseniz de odanızın tavanına özel aksamlar ile dağıtarak evinizde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim1 tarz_aydinlatma_halat_aydinlatma_sarkit_resim2

Ahşap aksamlar ile kullanılan ürünlerimizin aydınlatma kısmında çıplak ampuller kullanılarak dekorasyonda ışık oyunu sağlanmıştır.

Tarz Aydınlatma, bu dekoratif ürünlerinde Edison Ampul olarak adlandırılan dekoratif ampulleri kullanarak görselliği en ön safhaya taşımaktadır.

tarz_aydinlatma_edison_ampul_resim1tarz_aydinlatma_dekoratif_aydinlatma_resim1

Ankara’da dekoratif ampul çeşitlerinde ilk sırada olan Tarz Aydınlatma, ister globe, ister cone, ister radio, isterseniz de tube model Edison ampuller ile halat sarkıt ürünlerinde sadece Ankara değil Türkiye’nin birçok şehrinde ürünlerini projelendirmiştir.

 

Diğer yazılarımıza http://tarzaydinlatma.blogspot.com.tr/ ulaşabilirsiniz.